MB

Mam 35 lat i jestem rodowitą Wołominianką z czego jestem bardzo dumna. W odróżnieniu od innych moim celem jest stworzenie lokalnej inicjatywy mieszkańców, która na zasadach partnerskich weźmie udział w planowaniu budżetu, inwestycji, sprawowaniu władzy obywatelskiej.

Dla mnie najważniejsza jest skuteczna komunikacja społeczna i prawo obywateli do przejrzystych informacji, organizowanie konsultacji i spotkań poświęconych najważniejszym problemom lokalnej wspólnoty.

Sadzę, że ogromne znaczenie ma budowanie lepszych relacji ze stowarzyszeniami oraz organizacjami pozarządowymi. Musimy iść w jednym kierunku. Pamiętajmy, że one wszystkie są wizytówką naszej gminy i działają na rzecz naszych mieszkańców. Należy się wsłuchać w ich głos, bo to bardzo może pomóc w rozwiązywaniu problemów, czasem niedostrzeganych przez urzędujących. Myślę również, że ścisła współpraca z gminami ościennymi jest drogą do sukcesu i daje szereg możliwości jej rozwoju.

Równie ważna jest promocja miasta. Budowa wizerunku to proces długotrwały i dynamiczny. Promocja przez sport umożliwia zwiększenie atrakcyjności dla mieszkańców, turystów oraz potencjalnych inwestorów. Taki rodzaj marketingu wiąże się z inwestycjami w infrastrukturę sportową oraz uzyskaniem stałych źródeł finansowania różnych dyscyplin, organizacją większych imprez sportowych oraz kreowania wizerunku indywidualnych sportowców którzy stają się wizytówką regionu.

Kończąca się czteroletnia kadencja pokazała jak daleko obecna władza samorządowa jest od mieszkańców. Wyraźnie to widać na przykładzie Ossowa czy Starych Lipin.

Myślę, że obecnie najbardziej brakuje wsłuchania się w głos mieszkańców, pochylenia się nad naszymi problemami. Zależy mi na tym, aby podczas mojej kadencji urząd gminy stał się miejscem otwartym. Decydujmy razem.

www.naszejutro.org

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>